(+372) 517 9107 (+372) 58 868 956

ISO-CONNECT VARIO SD

Akende paigaldus, aurutõke, soojustus, heliisolatsioon, passiivmaja
Akende paigaldus, aurutõke, soojustus, heliisolatsioon, passiivmaja
 

Toote kirjeldus

Toote eelised

ISO-CONNECT VARIO SD on spetsiaalne niiskuse reguleerimist võimaldav kile liitekohtade tihendamise jaoks, mis on kasutatav siseruumi pool õhukindla tihendina vastavalt energiasäästu eeskirjadele (EnEV) akende, uste ja plaatide kohta. Tänu oma erilistele võimetele, kohaneb selle universaalse kile sd-väärtus sesoonsete temperatuuri gradientide muutustega, mis leiavad aset liitekohtade sees, seest väljapoole ja väljast sissepoole. See on ilmast sõltumatu välimise ja sisemise niiskuse ülekandja. Liitealad jäävad aastaringselt kuivaks, mis hoiab ära kondensaadist põhjustatud kahjustused ning samas on täidetud Inglismaa ehituse eeskirjade õhutiheduse nõuded. ISO-CONNECT VARIO SD rahuldab soovitusi akende ja uste kohta, mis on kehtestatud RAL kvaliteedi kindlustamise ühenduse poolt RAL paigaldusjuhistes.
  • Liitealade hea kuivamise efekt, niiskust reguleeriva funktsiooni tõttu
  • Toimib sisemise õhukindla tihendina
  • Sisemiseks ja välimiseks tihendamiseks ainult üks toode
  • Lihtsustab ostuosakonna tööd ning vajab vähem pinda ladustamiseks
  • Spetsiaalne fliispind sobib ülekrohvimiseks ja üleliimimiseks
  • Kleepriba ja butüül-liimiga lint kasutamiseks terviktootena
  • Vastab En EV nõuetele, Ral akende paigaldamise põhimõtetele ja Inglismaa ehituseeskirjadele
  • 10 aastane toimivuse garantii*
*Tootja poolt täidetud tingimustel (kehtib eelneval kooskõlastamisel)

Kasutusvaldkonnad

Mõõtmed

laiused versioon A, A-G, B, C: 70, 90, 145, 180, 235, 290 mm

laiused versioon FIX: 100, 140 mm

laiused versioon COMPLETE  / COMPLETE DUO: 70, 100, 140, 200, 290 mm

ISO-CONNECT VARIO SD sobib akende ja uste paigalduse liitekohtade tihendamiseks mõlemalt poolt. Kile võib kasutada samaaegselt sisemise, kui ka välimise tihendina. Fliisiga kaetud spetsiaalne kile on varustatud kleepuva triibuga, selle kiireks ja osavaks kinnitamiseks akna paigaldamisel. Kile võib olla varustatud täiendava butüül-kleepetriibuga seina külge kinnitamiseks.

Pakendamine

  • Viimistlusega A: 60 meetristes rullides
  • 30 m (viimistlustega A-G, B, C, FIX, COMPLETE ja COMPLETE DUO)
 
Tehnilised andmed Standard Klassifikatsioon
Materjali kirjeldus sünteetiline fliis
Värvus valge
Ehitusmaterjali klass DIN EN 13501 E
Hoovihma kindlus DIN EN 1027 ≥ 1050 Pa
Õhu läbilaskvuse koefitsient DIN EN 1026 a ≈ 0 m³/[h*m*(daPa)ⁿ]
UV – stabiilsus ligikaudu 2 kuud
Sobivus külgnevate ehitusmaterjalidega sisemised nõudmised vastab nõuetele
sd-väärtus (veeauru läbilaskvus) DIN EN ISO 12572 sd-väärtus sõltuvalt keskmisest niiskusest on 0,2 m (veeauru läbilaskev) ja 5 m (veeauru tõke) vahel**
Temperatuurikindluse vahemik sisemised nõudmised -40°C kuni +80°C
Mõõtmete tolerantsid DIN 7715 T5 P3 vastab nõuetele
Kasutamise temperatuur

viimistlused A, A-G, B, C: ligikaudu +5 °C kuni +45 °C

viimistlused FIX, COMPLETE & COMPLETE DUO: ligikaudu -10 °C kuni +45 °C***

Hoiuaeg 1 aasta, originaalpakendis ja kuivas
Hoiustamistemperatuur +1°C kuni +20°C
**Muutuvat sd-väärtust on võimalik arvutada ainult dünaamilise arvutamise programmiga (näiteks DIN 41083: 2001-07 viidatud kirjanduse [10] kohaselt). Staatilise meetodi kohasel arvutamisel võib kasutada fikseeritud sd-väärtuseks 2,5 m.

*** Viimistlused FIX, COMPLTETE ja COMPLETE DUO on katsetatud härmatisevabadel pindadel (betoonkivi, valubetoon ja tellis). Soovitame äärmuslike tingimuste korral nakkumist täiendavalt katsetada.

 

Viimistlused

Akende paigaldus, õhutihedus, aurutõke, soojustus, heliisolatsioon, passiivmaja, energiatõhus, hinnaefektiivne, paigaldus, Psi väärtus Versioon A: SK üks külg kleepuva alaga, ühe kleepuva triibuga fliisi küljel Akende paigaldus, õhutihedus, aurutõke, soojustus, heliisolatsioon, passiivmaja, energiatõhus, hinnaefektiivne, paigaldus, Psi väärtus Versioon FIX: 2SK-GT mõlemad küljed kleepuva alaga, 2 kleepuvat triipu (aknaraami kinnitamiseks) fliisi küljel ja 1 liimi triibuga (seinale kinnitus) lindi siledal küljel + 10 mm võrk
Akende paigaldus, õhutihedus, aurutõke, soojustus, heliisolatsioon, passiivmaja, energiatõhus, hinnaefektiivne, paigaldus, Psi väärtus Versioon A-G: SK-GT võrgu ja ühepoolse kleepribaga fliisi küljel + võrgu laius 100 mm Akende paigaldus, õhutihedus, aurutõke, soojustus, heliisolatsioon, passiivmaja, energiatõhus, hinnaefektiivne, paigaldus, Psi väärtus Versioon COMPLETE: kogu külg kleepuva alaga, kõrvuti 2 või 3 eemaldatavat kattepaberit.
Akende paigaldus, õhutihedus, aurutõke, soojustus, heliisolatsioon, passiivmaja, energiatõhus, hinnaefektiivne, paigaldus, Psi väärtus Versioon B: SK-BT Mono üks külg kleepuva alaga, ühe kleepuva triibuga ja ühe butüül-liimi triibuga siledal küljel Akende paigaldus, õhutihedus, aurutõke, soojustus, heliisolatsioon, passiivmaja, energiatõhus, hinnaefektiivne, paigaldus, Psi väärtus Versioon COMPLETE DUO: kogu külg kleepuva alaga, kõrvuti 2 või 3 eemaldatavat kattepaberit. Vastasküljel ühes servas kleepriba (aknaraamile kinnitamiseks)
Akende paigaldus, õhutihedus, aurutõke, soojustus, heliisolatsioon, passiivmaja, energiatõhus, hinnaefektiivne, paigaldus, Psi väärtus Versioon C: SK-BT Duo mõlemad küljed kleepuva alaga, ühe kleepuva triibuga fliisi küljel ja ühe butüül-liimi triibuga lindi siledal küljel
 
Tooteleht (eng)

Käesolevas dokumendis esitatud üksikasjad ja teave põhinevad antud hetkel olevatel parimatel teadmistel. Need on mõeldud üldinfoks ning soovituslik on, et kasutajad teeksid oma katsetusi iseenda eritingimuste juures, et veenduda toote sobivuses, selle eeldatavaks kasutamiseks. Käesolevates juhistes toodud üksikasjade osas ega info lõplikus täiuslikkuses ei saa anda üheselt garantiid ega vastutust. Me jätame endale õiguse eelneva eelteatamiseta täiustada või muuta tehnilisi nõudeid ning infot.