(+372) 517 9107 (+372) 58 868 956

Umbosaprofiilid

Umbosaprofiilid, umbosaprofiil, taustvärvitud klaas, konnaprofiil Umbosaprofiilid, umbosaprofiil, taustvärvitud klaas, konnaprofiil Umbosaprofiilid, umbosaprofiil, taustvärvitud klaas, konnaprofiil
 

Enamus rippfassaade sisaldavad taustvärvitud klaasidega alasi, mis on soojustatud mineraalvillaga. Selliste alade tehniline lahendus on alati olnud kombinatsioon erinevatest materjalidest, tööajast vabrikus ja montaaži ajast ehitusel. Keerulised lahendused vähendasid tulu.

Meie teeme selle lihtsaks ja kiireks.

Toetudes 20 aasta jooksul omandatud kogemustele ja teadmistele standardsete rippfassaadide teostamisel ning projektlahenduste väljatöötamisel, oleme arendanud plastikust profiili taustvärvitud klaasiga ala tarbeks. Need kõrge kvaliteediga umbosaprofiilid vähendavad kastutatavate toodete arvu, väheneb tootmisaeg, väheneb montaažiaeg ehitusel, kasutamine ei ole sõltuv montaaži ajal valitsevast ilmastikust, paraneb konstruktsiooni soojusisolatsioon ja tõuseb projekti tulusus.

Toote kirjeldus

 

Toote eelised

Umbosaprofiilid võimaldavad nihutada klaasi või klaaspaketti fassaadi välispinnale ning positsioneerida ehitusplaat pehme villa ees, tagades klaasi ja villa vahel piisava tuulutusala. Raami profiilide laiused on 22 ja 42 mm. Koos tihenditega (6; 8 ja 10 mm) on kasutatav suur hulk klaaspaketi paksuseid. Soojusisolatsiooni taseme tõstmiseks, on umbosaprofiilid kujundatud pehmete, tihendavate, kambreid moodustavate ribidega. Kõige sobilikum ehitusplaadi paksus on 5 kuni 8 mm. Õhema ehitusplaadi kasutamine on võimalik.

Profiilid on toodetud Euroopas spetsiaalsest ABS ja PVC segust.

EPDM tihendid on töödeldud polümeerse libestiga, mis on sobilik isepuhastuvale klaasile.

 
  • Lühem tootmis- ja montaaži aega
  • Mugav kasutada
  • Vähem sõltuv ilmastikust (niiskus, temperatuur, tuul jne)
  • Kõrgeim kvaliteet ja suurepärased tehnilised näitajad
  • Parem soojusisolatsioon
  • Ohutu tervisele ja keskkonnasõbralik