(+372) 517 9107 (+372) 58 868 956

Paigaldusprofiilid

Paigaldusprofiilid, Termoraam, akende paigaldus, paigaldusraam, paigaldusprofiil, aknapaigaldusraam, aknapaigaldussüsteem, aknapaigaldusprofiil, aknapaigaldus, montaažisüsteem, alustugi, paigaldusdetail, kandur, aurutõke, soojustus, kliima, klimats, klimata, Ψ-väärtus, heliisolatsioon, passiivmaja, energiasäästlik, liginullenergia, kulusäästlik, winframer, triotherm, külmasild, winframer, triotherm, sokkel, sokliprofiil, lävepakuprofiil Paigaldusprofiilid, Termoraam, akende paigaldus, paigaldusraam, paigaldusprofiil, aknapaigaldusraam, aknapaigaldussüsteem, aknapaigaldusprofiil, aknapaigaldus, montaažisüsteem, alustugi, paigaldusdetail, kandur, aurutõke, soojustus, kliima, klimats, klimata, Ψ-väärtus, heliisolatsioon, passiivmaja, energiasäästlik, liginullenergia, kulusäästlik, winframer, triotherm, külmasild, winframer, triotherm, sokkel, sokliprofiil, lävepakuprofiil Paigaldusprofiilid, Termoraam, akende paigaldus, paigaldusraam, paigaldusprofiil, aknapaigaldusraam, aknapaigaldussüsteem, aknapaigaldusprofiil, aknapaigaldus, montaažisüsteem, alustugi, paigaldusdetail, kandur, aurutõke, soojustus, kliima, klimats, klimata, Ψ-väärtus, heliisolatsioon, passiivmaja, energiasäästlik, liginullenergia, kulusäästlik, winframer, triotherm, külmasild, winframer, triotherm, sokkel, sokliprofiil, lävepakuprofiil

TERMORAAMID

 

SOKLIPROFIILID

 

VEEPLEKI KINNITAMISE PROFIILID

  

Sellest tootegrupist leiate laia valiku kõrge soojusisolatsiooniga paigaldusprofiile.

Paigaldusprofiilid on nii montaaži kui energia kokkuhoiu seisukohalt pikk samm edasi, võrreldes puidust, plastikust ja metallist toodetega.

Meie toodete kasutamine on lihtne, kiire ning ohutu, hoides kokku väärtuslikku tööaega ning hoonete energiakulusid. Paigaldusprofiilidel on suurepärane kvaliteet, need vastavad En EV nõuetele ja täidavad kõrgeimad tehnilised nõuded. Enamus toodetel on kõrgeim GEV klassifikatsioon EMICODE EC1 PLUS.

Kasutades meie energiasäästlike ja jätkusuutlikke paigalduslahendusi, väldite probleeme paigaldusprotsessis ning samuti hilisema ekspluatatsiooni käigus.

Siit võite leida tooteid vanadele hoonetele, uutele hoonetele, tööstushoonetele, ärihoonetele ja põllumajandushoonetele.

Silmapaistvad omadused:

  • Kiired paigalduslahendused – väiksem ajakulu ehituses
  • Lihtne töödelda ja kasutada
  • Niiskuskindel
  • Ebasobiv kasvualus seentele, mikroorganismidele ja kahjuritele
  • Mädanemiskindel
  • Tervisele ohutu

Nimetatud tooteid valmistavad Saksamaa ettevõtted ISO-Chemie GmbH, Meesenburg Grosshandel KG ja Linzmeier Bauelemente GmbH. Eestis, Lätis ja Leedus on koostööpartneriks Ruumala OÜ.

Kõrge soojusisolatsiooniga paigaldusprofiilid tagavad tervisliku kliima nii elu- kui ka tööruumides ja hoiavad kokku kallist küttekulu.