(+372) 517 9107 (+372) 58 868 956

Infomaterjalid

iso3-window_sealing_system, akende paigaldus süsteem iso3_facade_sealing_system, fassaad, akende paigaldus isom_metal_sealing_system, metall, paigaldus

AKNA TIHENDUS SÜSTEEM

FASSAADI TIHENDUS SÜSTEEM

METALLKONSTRUKTSIOONI TIHENDUS SÜSTEEM

isof_fire_protection_system, tuletõke, paigaldus isoµ_timber_sealing_system, puitehitis, paigaldus isoe_ewi_sealing_system, soojustus, paigaldus

TULETÕKKE SÜSTEEM

PUITEHITISE TIHENDUS SÜSTEEM

SOOJUSTUSKIHI TIHENDUSSÜSTEEM

Sellest tootegrupist leiate parimad tihendusmaterjalid ja vahttooted, mida kasutatakse ehitustööstuses (akende paigaldus, uste paigaldus, fassaadide paigaldus jne). Meie toodete kasutamine on lihtne, kiire ning ohutu, hoides kokku väärtuslikku tööaega ning hoonete energiakulusid. Nendel toodetel on suurepärane kvaliteet, need vastavad En EV nõuetele ja täidavad kõrgeimad esitatud tehnilised nõuded. Enamus toodetel on kõrgeim GEV klassifikatsioon EMICODE EC1 PLUS.

Kasutades meie energiaefektiivseid ja jätkusuutlike paigalduslahendusi väldite probleeme paigaldusprotsessis ning samuti hilisema ekspluatatsiooni käigus.

Kasutusvaldkonnad: AKENDE PAIGALDUS, USTE PAIGALDUS, FASSAADIDE PAIGALDUS, ÜLDEHITUS, TÖÖSTUSLIKUD- JA ÄRIHOONED, METALLIST EHITUSKONSTRUKTSIOONID, PUITHOONED, RENOVEERIMINE, MOODULEHITUS JA PANEELEHITUS.

Kõik tihendusmaterjalid on toodetud Saksamaal, ettevõtte ISO-Chemie GmbH poolt. ISO-Chemie on üle 40 aasta arendanud, tootnud ning turustanud uuenduslikke vahttooteid mitmetele kasutusvaldkondadele ja paljudesse riikidesse.

ISO-Chemie on esindatud müügikontorite ja logistikakeskustega mitmetes Euroopa riikides nagu Suurbritannia, Prantsusmaa, Poola ja Skandinaavia ning mitmetes teistes riikides läbi koostööpartnerite. Eestis, Lätis ja Leedus on koostööpartneriks OÜ Ruumala.

Vaata ka kodulehte https://www.iso-chemie.eu/en/home/