(+372) 517 9107 (+372) 58 868 956

Energiasääst

Soojustusmaterjali paksuse võrdlus sama soojustustulemuse saavutamiseks.

 Isolatsioon 1

Kütusekulu ja CO2 heitmete kogused katuse ruutmeetrile aastas.

 Isolatsioon 2

 

Kuidas võidelda kulude plahvatusliku kasvuga?

See on kindel, et energia hinna kasv jätkub. Õnneks on dilemmale väljapääs: soojustus. Isegi parim küttetehnoloogia on kasutu kui kallis kütteenergia kaob läbi katuse, seina või põranda.

Kus tegelikult tasub säästa? Kindlasti on oluline õige küttetehnoloogia. Kaasaegsed kütteseadmed võimaldavad vähendada energiakulu kuni 30%. Igaüks kes soovib kärpida küttekulusid, peab kasutama õiget soojustuslahendust, sest hea soojustus võimaldab kärpida tavapärase hoone energiavajadust kuni 70%.

Õige soojustusmaterjal ei vähenda talvisel ajal ainult küttekulu. See tagab ka suvisel ajal talutava temperatuuri – isegi pööningul. Sedasi jäävad kogemused talumatu temperatuurikõikumisega minevikku.

Õhutiheda soojustusega säästad veelgi raha. Kõik LINITHERM soojustustooted on varustatud tiheda servaühenduse lahendusega. Seega paigaldatud pinnad on koheselt õhutihedad.

Võrreldes tavapäraste soojustusmaterjalidega hoiad kokku ligikaudu 40% materjali paksusest. Selle arvel suureneb kasutatava ruumi maht.

Nii, et teil on mitu põhjust rahuloluks: teie küttekulu on väiksem, teil on rohkem elamispinda, kasutasite tervisele ohutut materjali ja säästate looduskeskkonda.