(+372) 517 9107 (+372) 58 868 956

Infomaterjalid

Jätkusuutlik ehitamine kasutades PUR/PIR tooteid (polüuretaan / polüisotsüanuraat) on tulus investeering ning hea soojusisolatsioon.

Siit võite leida soojustuslahendusi vanadele hoonetele, uutele hoonetele, tööstushoonetele, ärihoonetele ja põllumajandushoonetele. Meie tootevalikus on LINIT komposiitplaadid piiretele ja fassaadidele ning muuks otstarbeks; tooted LINIREC ehitusplaadist; ehitussüsteem LITEC ja LINITHERM soojustuslahendused.

Silmapaistvad omadused:
  • vähima paksusega kõrgeim soojusisolatsioon,
  • kiired paigalduslahendused – väiksem ajakulu ehituses,
  • lihtne töödelda ja kasutada,
  • niiskuskindel,
  • ebasobiv kasvualus seentele, mikroorganismidele ja kahjuritele,
  • mädanemiskindel,
  • tervisele ohutu.

Eelnimetatud isolatsioonitooteid valmistab Saksamaa ettevõte Linzmeier GmbH. Linzmeieril on müügiesindusi paljudes Euroopa riikides ja sidusettevõtteid mujal rahvusvahelisel turul. Eestis, Lätis ja Leedus on koostööpartneriks Ruumala OÜ. Linzmeier on asutatud 1946.a. Käesoleval ajal on tootevalikus laiaulatuslik valik PUR/PIR (polüuretaan / polüisotsüanuraat) materjalil põhinevaid sise- ja välissoojustuse tooteid, paneele, valmiskujul katusakende paigaldussüsteeme ja päikeseenergiat kasutav katusepaneel. Esimesena ning peamisena seisab Linzmeier selle eest, et pakkuda uuenduslikke ehituselemente, kõrge soojustuse taseme ja vähima paksusega. Linzmeieri tooted on loodud inimeste heaolu tõstmiseks. Neid kõrgekvaliteedilisi tooteid iseloomustavad stabiilsed mõõtmed ja ilmastikukindlus, olles seejuures lihtsalt kasutatavad.

Need isolatsioonielemendid kindlustavad tervisliku kliima nii elu- kui ka tööruumides, hoiavad kokku palju kallist küttekulu – on pikaajalise mõjuga meie keskkonnale.

Külastage Linzmeieri kodulehte http://www.linzmeier.de/