(+372) 517 9107 (+372) 58 868 956

Nähtav kinnitus


Warning: Undefined array key 1 in /data02/virt44898/domeenid/www.ruumala.com/htdocs/wp-content/plugins/gallery-theme/gallery-theme.php on line 96
Terrassilaudist saab paigaldada mitmel moel, sõltuvalt puidu tüübist. Meie pakume innovatiivseid lahendusi, mis võimaldavad puidust või puitplastikust terrassi laudade paigaldamist, arvestades teie nõudmisi ja soove.

Profiili puurivad terrassikruvid, sobivad nähtavaks laudade kinnitamiseks Euroteci alumiiniumist profiilidele. Valikus on terrassikruvid erinevatele puidu tüüpidele, erinevate värvustega ja eriliste peadega, mis vähendavad pindude tekkimise võimalust. Kruvide materjalid: karastatud roostevaba teras, roostevaba teras A2 ja roostevaba teras A4.

 

Eelised

  • Terrassi laudise kinnitamine nähtavate kruvi peadega
  • Lihtne ja kiire laudade paigaldus
  • Ühilduvad mitmete Euroteci alumiiniumist kandekonstruktsioonidega
  • Lihtne üksiku laua vahetamine
  • Kaitsevad puidust kandekonstruktsiooni
  • Ilmastikukindel
 
Terrassi konstruktsioonid (eng)
 
Kataloogid (eng)
 
Käesolevas dokumendis esitatud üksikasjad ja teave põhinevad antud hetkel olevatel parimatel teadmistel. Need on mõeldud üldinfoks ning soovituslik on, et kasutajad teeksid oma katsetusi iseenda eritingimuste juures, et veenduda toote sobivuses, selle eeldatavaks kasutamiseks. Käesolevates juhistes toodud üksikasjade osas ega info lõplikus täiuslikkuses ei saa anda üheselt garantiid ega vastutust. Me jätame endale õiguse eelneva eelteatamiseta täiustada või muuta tehnilisi nõudeid ning infot.