(+372) 517 9107 (+372) 58 868 956

Mis on Resysta?

Terrass, aed, laudis, Resysta, Decking, Terasa, Terase.
 

RESYSTA ON TULEVIKUMATERJAL

RESYSTA vastab juba praegu tuleviku tehnilistele ja keskkonna nõuetele. Suure vastupidavuse ja püsivuse tõttu võimaldab RESYSTA palju uusi kasutusalasi. Kiulise tugevdatud hübriidmaterjali koostises on ligikaudu 60% riisi kestasi, 22% tavalist soola ja ligi 18% mineraalõli, mis teeb selle keskkonnasõbralikuks ning väga ilmastikukindlaks päikese, vihma, lume ja soolase vee suhtes. Seejuures vajab RESYSTA väga vähe hoolt ning näeb välja puidu sarnane. Puidu väljanägemisega veekindel pind ongi RESYSTA tulevik. Oodake ja näete!

LÕPUTUTE VÕIMALUSTE MATERJAL

Veekindlus, vastupidavus ning troopilise puidu sarnasus on tegurid, mis avardavad RESYSTA kasutamise võimalusi. Välismööbel, terrass, põrandakatted ning laevadekid on ainult algus sellele. Edasi tulevad majade fassaadid ja märjad pinnad. RESYSTA ei allu mingile niiskusest tingitud mõõtmete kõikumisele, mistõttu on suurepärane pindade katmiseks. RESYSTA on kasutatav igasuguse tuleviku välisilme juures.  
 Terrass, decking, aed, fence, laudis, wall cladding, .Terasa, Terase.  Terrass, decking, aed, fence, laudis, wall cladding, Terasa, Terase.  Terrass, decking, aed, fence, laudis, wall cladding, mööbel, Terasa, Terase.

HEA VÄLJANÄGEMINE VÄHESE HOOLEGA

RESYSTA püsib riknematuna, kui tema välimusega tegeletakse, kuid on hoolduse suhtes vähenõudlik. Kiuline tugevdatud hübriidmaterjal on täielikult veekindel. Selle tõttu on pragunemised ja pinnud mineviku nähtused. Ka putukad ja seened ei kahjusta seda. RESYSTA hooldamisel on oluline mitte üle pingutada vaid nautida vaba aega! Need on Resysta terrassi olulised eelised puidu suhtes.

RESYSTA TEKITAB MÕNUSA TUNDE

RESYSTA mitte ainult ei sarnane puidule, vaid lausa tundub sellena. Troopilise puidu tunnetuse saavutamiseks on kasutatud eriprotsessi. RESYSTA puudutamine tundub mõnus ning loodusega seoses olev. Tänu oma koostisele püsib pind pika-ajaliselt pragudeta ja ei eralda pindu ning hoiab ära pindudest põhjustatud vigastused. Tuleviku materjal tagab meeldiva tunde ka aastate pärast.