(+372) 517 9107 (+372) 58 868 956

Infomaterjalid


Warning: Undefined array key 1 in /data02/virt44898/domeenid/www.ruumala.com/htdocs/wp-content/plugins/gallery-theme/gallery-theme.php on line 96

Ümaraid aknaid ning osalise painutatud alaga aknaid ja uksi on ehituses kasutatud enam kui sada aastat. Minevikus olid need valmistatud puidust ning seoses sellel ajal pakutava tehnoloogia piiratusega ei omanud enamus konstruktsioonid avanemisfunktsiooni. Tänapäeval on hoonete kasutusala ja meetodid muutunud ning sellega seoses on muutunud ka nõuded akendele ja ustele. Kehtivad standardid esitavad uutele hoonetele eriti kõrgeid nõudmisi soojusisolatsioonile ja õhutihedusele, et vähendada energia kulu ja tagada meeldiv sisekliima. Juba mõnikümmend aastat on võimalik toota alumiiniumprofiilidest painutatud aladega ja piiratud avanemisvõimalustega konstruktsioone. Tänu sellele on mitmed kaasaegsed hooned varustatud painutatud alaga akende ja ustega ning mõningate renoveerimiste käigus on puitkonstruktsioonid asendatud alumiiniumist konstruktsioonidega.

Meie laiendame painutatud aladega konstruktsioonide avanemisvõimaluste valikut teostades arhitektuurset ideed ja parandades kasutusmugavust.

BMS-Biegetechnik on tootnud painutatud metallist konstruktsioone üle 25 aasta. BMS kvaliteedijuhtimissüsteem on sertifitseeritud vastavalt DIN EN ISO 9001. Meie tooted on suurepärase kvaliteediga ja täidavad kõrgeimaid tehnilisi nõudeid. Tootevalikusse kuuluvad sellised valmistooted nagu aknad, veeplekid akendele ja uksed; painutatud standardsed või kliendi profiilid, mis on valmistatud alumiiniumist, terasest, roostevabast terasest, vasest, messingist jne.

Alates 2013 aastast on BMS-Biegetechniku koostööpartner Eestis, Lätis ja Leedus Ruumala OÜ.